Vysoce kvalitní materiály, profesionální realizace, důvěra

Naše firma byla založená v roce 2021, vznikla po dlouholetých zkušenostech a praxi
v oboru.

Buďte s námi.

Používáme vysoce kvalitní italské materiály

Spolupracujeme s úspěšnou Italskou firmou založenou v roce 1955, která vyrábí stavební materiály a může se chlubit historií úspěchů a špičkovými technologickými řešeními v oblasti tekutých hydroizolací.

 

starflex

Myslíme na ekologii

Dbáme nejen na kvalitu, ale i na životní prostředí a proto je pro nás použití tohoto materiálu jednoznačně nejlepší volbou. Přijímáme ekologicky udržitelná řešení, která zahrnují použití recyklovaných materiálů. Zároveň ale mají materiály absolutní hodnotu a specializovaný tým se stará o neustálé inovace, které nemění kvalitu materiálů a pokud ano, tak pouze k lepšímu.

Hydroizolační nátěry plochých střech

Osobní prohlídka a analýza prostředí, návrh řešení, cenová nabídka a realizace pokládky hydroizolace pomocí špičkových a exkluzivně dodávaných materiálů rukama proškolených specializovaných týmů.

Specializujeme se na tekuté hydroizolace plochých střech, spodních staveb a renovace podlah.


strecha

Hydroizolační nátěry spodních staveb

Provádíme hydroizolace spodních staveb, základových desek, betonových základů apod.

Antikorozní nátěry

Antikorozní a ochranné nátěry ocelových konstrukcí, potrubí, stožárů i nádrží.

Ochranné antikorozní nátěry jsou vhodné především na starší a korodující plechové střechy, kdy se v několika fázích aplikuje vhodný nátěr, který v první řadě ošetří korodující místa a v řadě druhé zabrání vzniku další korozi.

poradenstvi

Odborný průzkum, poradenství a pravidelné kontroly

Nabízíme odborné poradenství, probereme spolu specifika Vaší poptávky, technologický postup a doporučíme nejlepší možné řešení, které jsme schopni zhotovit.

 

Renovace interiérů bytových domů

V zimních měsících provádíme renovace interiérů bytových domů.

S námi bez obav

  • Nabízíme nadstandartní záruční dobu minimálně 8 let a životnost 30 let dle certifikátu EOTA a BBA.

  • Dle vyhlášky vlády České republiky ČSN 73 1901 by kontrola střechy měla probíhat minimálně jednou do roka. Doporučení odborníků je však dvakrát za rok, a to na jaře a na podzim. Dále pak po větším dešti, bouřce, krupobití nebo větru.

  • Tyto kontroly jsou pro naší firmu samozřejmostí a v případě větších problémů, nebo nejasností s celkovou realizací střechy spolupracujeme se soudním znalcem pro zpracování znaleckého posudku na střechy panem Romanem Kučerou www.rokuc.cz.

  • Naše firma má velmi důležité a mnohdy opomíjené pojištění odpovědnosti (25 milionů korun) a pojištění právní ochrany D.A.S.

CHRÁNÍME VÁS I VAŠE NEMOVITOSTI

Jsme tu pro Vás

Realizační tým, projektový tým, administrativní tým – tyto 3 týmy jsou tepajícím srdcem společnosti. Víme co děláme a proč to děláme. Kontaktujte nás a přesvědčte se.

BP Colour s.r.o.
Jaurisova 515/4
140 00 Praha 4 – Michle

IČ: 10818766
DIČ: CZ10818766
Sp. zn.: C 348983 vedená u Městského soudu v Praze

Sledujte nás na sítích

           

Image​     Image

​    ​    ​   ​

 

local_post_office bpcolour@seznam.cz     phone +420 724 192 198